Lift İnstant -Sıkılaştırıcı krem göz ve dudak ( kod160)15 ml

Lift İnstant -Sıkılaştırıcı krem göz ve dudak ( kod160)15 ml

Fiyat : 130,00 TL
 Sepete Ekle  


 Lift İntant  Sıkılaştırıcı krem göz ve dudak-15ml

 CODE160:

KULLANIM AMACI: Eşsiz doğal anti - kırışıklık jeli. Klinik olarak kanıtlanmıştır. Bu bir krem jel, nemlendirici özeliğine sahip, hücresel yenilenme etkisi sadece bir gün sonra belli olur. Yoğun rahatlama, yumuşatma, kırışıklıkların azaldığı, besleyici etkiye sahiptir ve koyu renkli halkalarla mücadele için yenilikçi bir üründür.

İÇERİK VE ETKİSİ: Gözlerinizin ve dudaklarınızın güzelliğini size geri vermeyi hedeflerken yoğun nemlendirici ve besleyici etkisi vardır. Kırışıklıkların pürüzsüzleşmesinde hemen etkilidir. Kırışıklıklardaki azalma, ürün uygulandıktan yalnızca bir gün sonra gözle görülebilir. Hemen etki gösteren yenileyici özelliğe sahiptir: Ferulik Asit + A ve E vitamini İnce çizgileri azaltır, derin kırışıklıkları onarır, cilt lekelerini azaltır, esnekliği artırır. Cilt derinlemesine yeniden yapılandırılır. Hücresel metabolizmayı harekete geçirir, cildi besler, yeniden oluşum sağlar ve korur.

 

KULLANIM ŞEKLİ: Sabah ve akşam cildi  temizledikten  sonra uygulayın dairesel hareketlerle hafifçe masaj yöntemi ile .

Dermatolojik ve Oftalmolojik olarak test edilmiştir.

 

NOT:

Ferulik asit  kahvede, elma, yer fıstığı, portakal, ananas, enginar gibi bir çok bitkinin yaprak ve tohumlarında bulunur ,fakat en çok tahıllarda özellikle kahverengi pirinç, buğday ve yulafta bulunur. Ferulik asit yaşlanmayı engelleyen ürünlerin içeriğinde yer alır.

Doğa kil özü  

Doğal bir üründür Romanya dağlarından; anti-oksidan özeliğine sahip. Şifalı kil hijyen, steril, mikroplardan arınmış bir ortamda elde edilir. Antiseptik ve dezenfektan özeliği taşır. İçerdiği silikatlerin arasında –demir kalsiyum, magnezyum, oksit,alkalin oksit titan.

Cilt Bakım Yaş Uygunluğu: 35+ 45+ 55+

Yapılan Yorumlar


Adınız Soyadınız

E-mail Adresiniz

Arkadaşınızın E-mail Adresi 1
Arkadaşınızın E-mail Adresi 2
Arkadaşınızın E-mail Adresi 3
Arkadaşınızın E-mail Adresi 4
Arkadaşınızın E-mail Adresi 5
Mesajınız


  Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz

Öneri Kutusu aracılığı ile yapmış olduğunuz yorumlara cevap veremeyeceğimizi önemle hatırlatırız.
   
 
 
 
 
 
 
   
  Yorumlarınızın detaylarını buraya yazabilirsiniz

   
  Güvenlik Kodu

Doğrulama Kodu
 
  Gönder 

Bu sitede Mplus E-ticaret yazılımları kullanılmaktadır.