ASLAVİTAL LİFT İNSTANT-Lift İnstant Bakım Serumu ( kod162) 15 ml

ASLAVİTAL LİFT İNSTANT-Lift İnstant Bakım Serumu ( kod162) 15 ml

Fiyat : 190,00 TL
 Sepete Ekle  


Kırışıklık Karşıtı Bakım Serumu, yüzün ve özellikle yaşlanma ve kırışma sürecine daha fazla maruz kalan bölgelerin yoğun tedavisi için özel olarak tasarlanmış modern bir sıvı jeldir.

Rahatlatıcı etki anında gerçekleşir ve kırışıklıkların azalması uygulamadan sadece bir gün sonra görülür. Cildin mikro rölyefi, serumu kullandıktan sadece 10 gün sonra iyileşir.

Günlük, sabah ve akşam, yüz temizlendikten ve temizlendikten sonra, aynı serideki Ultra Aktif Kaldırıcı Krem'den önce kullanılır.


Ürün havasız bir flakonda paketlenmiştir. Bu sistemin temel farkı, daldırma tüpü olmaması, ancak düğmeye basılarak ürün tahliye edildiğinde yükselen bir diyafram olmasıdır. Havasız sistemin avantajları şunlardır: içeriğin %100'e yakın tahliyesine izin verir, ürünün dozajı sabittir, ürünün kontaminasyon riski düşüktür. İlk kullanımda,  pompayı beslemek için 15-20  basmayı çalışın 

Yapılan Yorumlar


Adınız Soyadınız

E-mail Adresiniz

Arkadaşınızın E-mail Adresi 1
Arkadaşınızın E-mail Adresi 2
Arkadaşınızın E-mail Adresi 3
Arkadaşınızın E-mail Adresi 4
Arkadaşınızın E-mail Adresi 5
Mesajınız


  Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz

Öneri Kutusu aracılığı ile yapmış olduğunuz yorumlara cevap veremeyeceğimizi önemle hatırlatırız.
   
 
 
 
 
 
 
   
  Yorumlarınızın detaylarını buraya yazabilirsiniz

   
  Güvenlik Kodu

Doğrulama Kodu
 
  Gönder 

Bu sitede Mplus E-ticaret yazılımları kullanılmaktadır.