Doğal kil maskesi (kod 159 ) 2mlx10adet

Doğal kil maskesi (kod 159 ) 2mlx10adet

Fiyat : 70,00 TL
 Sepete Ekle  


 Doğal kil maskesi  )2mlx10adet

 CODE 159

KULLANIM AMACI:

Ihtiyaçları ve cilt tipine bağlı olarak, kil tozu, çeşitli meyveler, sebzeler, süt vb ile kombine edilir çeşitli cilt problemleri iyileştirilmesinde yararlı bir kozmetik maske elde etmek.

İÇERİK VE ETKİSİ: Nitelikleri sayesinde, kil çok değerli bir doğal kozmetik üründür ve başarılı hassas ciltler (alerji, sebore, akne, couperose, tahriş ve kırışıklık) ve doğal kozmetik tedavileri, anlık maskeleri hazırlanması için kozmetik formülasyonları kullanılabilir.

KULLANIM ŞEKLİ: kozmetik maskeler elde etmek için, kil, toz cilt tipine göre, vb çeşitli meyve, sebze, yoğurt, süt, bal, zeytin yağı, yumurta sarısı ile karıştırılabilir.

 Yağlı ciltler için, vb domates, limon, salatalık, kayısı, portakal, yapılan doğal sıkılaştırıcı suyu ile kil tozu, birleştirmek için tavsiye edilir ve nemlendirici ve besleyici salatalık, kereviz, süt, bal, yağ ile maddeler zeytinyağı, normal ve kuru ciltler için yumurta sarısı.

 Akne tedavisi için su veya buğday kepeği su (maden suyu kullanmayın) ile toz kil karışımı, böylece uygulaması kolay olur. Macun  haline  getirilmesi gerekirken, tam bir iyileşme elde etmek için   7 günlük bir  maske kürü yapıldıktan sonra haftada iki sefer uygulanır.Etkili olması için akneli cilt  için 30 dakika  bekletilir.

ASLAVITAL Kil tozu kozmetik tedavi iyi tanımlanmış bir kimyasal ve mineralojik bileşime sahiptir. Demir, potasyum, sodyum, kalsiyum, galyum, nikel, magnezyum, manganez, bakır, çinko, kükürt, kobalt, silikon, alüminyum, fosfor; alüminosilikatlar kompleks karışımı içinde 20 doğal mineraller olduğu, esas olarak kil   işlemden geçirildi tek bir kaynaktan Padurea Craiului-Romanya dan gelir.

Cilt Bakım Yaş Uygunluğu: 16+ 20+ 25+ 30+ 35+ 45+

Yapılan Yorumlar


Adınız Soyadınız

E-mail Adresiniz

Arkadaşınızın E-mail Adresi 1
Arkadaşınızın E-mail Adresi 2
Arkadaşınızın E-mail Adresi 3
Arkadaşınızın E-mail Adresi 4
Arkadaşınızın E-mail Adresi 5
Mesajınız


  Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz

Öneri Kutusu aracılığı ile yapmış olduğunuz yorumlara cevap veremeyeceğimizi önemle hatırlatırız.
   
 
 
 
 
 
 
   
  Yorumlarınızın detaylarını buraya yazabilirsiniz

   
  Güvenlik Kodu

Doğrulama Kodu
 
  Gönder 

Bu sitede Mplus E-ticaret yazılımları kullanılmaktadır.