Kalsiyum içeren yaşlanma karşıtı kremi (kod 156 ) 50ml

Kalsiyum içeren yaşlanma karşıtı kremi (kod 156 ) 50ml

Fiyat : 175,00 TL
Ürün Seçenekleri
Özellik
 Sepete Ekle  


Kalsiyum içeren  yaşlanma karşıtı kremi-  50ml

CODE 156

KULLANIM AMACI: Kırışıklık nedeniyle ve hücresel sıkılığını kaybetmiş duyarlı olgun ciltler görünümünü iyileştirmede önemli faydalar getirir.

İÇERİK VE ETKİSİ : Kalsiyum ve tamamlaycı amino asitler hassas cildin yeniden yapılandırılması için tasarlanmıştır.

Doğal yağlar (Avokado, Calendula, Shea yağı, Squalane) derinin daha iyi bir yumuşama beslenme ve hidrasyon için katkıda bulunurlar.

Organik Goji Ferulic Asit, Pirinç yağı, vitamin E ve A ile özü cilt yaşlanmasına süreçleri ile mücadele için yardımcı olur. Bu sayede çizgiler, kırışıklıklar ve cilt lekeleri  azaltır,kolajen ve elastin üretimi artırır  UV radyasyonunun zararlı eylemi önlenmiş  olur.

 eşsiz doğal kil-organik Goji etkileri- hayati fonksiyonlarını geri  başlatır ve kırışıklıkları tedavi eder. Krem, yüz hatlarını  pürüzsüz ve parlak bir görünüm verir.

KULLANIM ŞEKLİ: Temiz cilde sabah ve akşam uygulanır.

 

NOT: Ferulik asit  kahvede, elma, yer fıstığı, portakal, ananas, enginar gibi bir çok bitkinin yaprak ve tohumlarında bulunur ,fakat en çok tahıllarda özellikle kahverengi pirinç, buğday ve yulafta bulunur. Ferulik asit yaşlanmayı engelleyen ürünlerin içeriğinde yer alır.

Aynısafa yağı: Aynısefa bitkisinden elde edilen bu yağın birçok bitkisel gibi faydaları vardır. Bu yağ sayesinde birçok cilt probleminize çözüm bulabilirsiniz. Cilt bakımında yüksek nemlendirici olarak kullanılır. Hassas ciltleri dengeleyici ve güçlendiricidir. Tahriş olan ciltlerde onarıcı etkiye sahiptir. Güneş ışınlarına karşı koruyucu ve cildi nemlendirir.

Organik Goji meyvesi özü

1900 yıllardan itibaren Çin tıbbi organik goji meyvesinin özünü  -ölümsüzlük bitkisi olarak da adlandırılan - kullanmaya başlamışlar. goji meyvesi yüksek bir protein ve vitamin deposu olduğundan cildinizin ihtiyaç duyduğu kolajen ve elastin dokuları yenileyerek daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar. goji meyvesi çok güçlü bir yaşlanma karşıtı besinlere sahiptir, cilt hücrelerine enerji verir ve mükemmel bir anti-oksidandır. Ayrıca dan iltihap ve diğer cilt problemleri tedavisini yapar.

Kalsiyum cilt bütünlüğü ve sıkılığı için çok önemlidir. Bu nedenle 45yaş sonrası cildi kalsiyuma doyurarak yeniden yapılandıran ve besleyen bir bakıma ihtiyaç vardır.45 yaşından sonra ciltte kalsiyum oranı azalır.
Bu kalsiyum eksikliğinin ciltte olan sonuçları…
.Epidermisteki hücrelerarası bağ zayıflar.
.Cilt ana yapıtaşlarını kaybetmeye başlar ve dayanıksızlaşır.
.Ciltteki destek lifleri zayıflar,yüz sarkar.
45 yaşından sonra cildi güçlendirmek ve yenilemek için hala geç değil.
Kalsiyum cilt için çok önemlidir. Anti-age  Kalsiyum  teknolojisi sayesinde hücreler arası bağı güçlendiriliyor ve epidermisi yeniden yapılandırılıyor .
Sarkmaya  Karşı etkin:dokular yeniden yapılandığı için;cilt yeniden bütünlüğüne kavuşur.Cilt daha sıkıdır ve yüz kontürleri daha nettir.

Cilt Bakım Yaş Uygunluğu:  45+ 55+

Yapılan Yorumlar


Adınız Soyadınız

E-mail Adresiniz

Arkadaşınızın E-mail Adresi 1
Arkadaşınızın E-mail Adresi 2
Arkadaşınızın E-mail Adresi 3
Arkadaşınızın E-mail Adresi 4
Arkadaşınızın E-mail Adresi 5
Mesajınız


  Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz

Öneri Kutusu aracılığı ile yapmış olduğunuz yorumlara cevap veremeyeceğimizi önemle hatırlatırız.
   
 
 
 
 
 
 
   
  Yorumlarınızın detaylarını buraya yazabilirsiniz

   
  Güvenlik Kodu

Doğrulama Kodu
 
  Gönder 

Bu sitede Mplus E-ticaret yazılımları kullanılmaktadır.