Mineral kırışıklık giderici gece kremi ( kod 157 ) 50ml

Mineral kırışıklık giderici gece kremi ( kod 157 ) 50ml

Fiyat : 150,00 TL
 Sepete Ekle  


Mineral kırışıklık giderici gece  kremi      50ml

CODE:157

KULLANIM AMACI: Doğal kökenli aktif maddeler bakımından zengin krem güçlü bir hücre yenileyici hassas ciltlerin mevcut kırışıklıklarını yumuşatmaya yardımcı olur.

İÇERİK VE ETKİSİ: Kil, Aynısafa yağı ve Boswellia serrata özü  sayesinde  cildi yatıştırır, hücre yenilenmesine yardımcı olur. Doğal yağlar (Avokado, Calendula, Shee Tereyağı, Squalane) yumuşatma ve cildi nemlendirici katkıda bulunur.Organik Goji Ferulik asit, pirinç yağı, vitamin E ve A sayesinde deri yaşlanmasına karşı mücadele için yardımcı olur.

KULLANIM ŞEKLİ: Temiz cilde akşam uygulanır.

NOT: Ferulik asit kahvede,elma,yer fıstığı,portakal,ananas,enginar gibi bir çok bitkinin yaprak ve tohumlarında bulunur ,fakat en çok tahıllarda özellikle kahverengi pirinç, buğday ve yulafta bulunur. Ferulik asit yaşlanmayı engelleyen ürünlerin içeriğinde yer alır.

Organik Goji meyvesi özü

1900 yıllardan itibaren Çin tıbbi organik Goji meyvesinin özünü  -ölümsüzlük bitkisi  olarakta adladırılan - kullanmaya başlamışlar .Goji meyvesi yüksek bir protein ve vitamin deposu olduğundan cildinizin ihtyaç duyduğu kolajen ve elastin dokuları yeniliyerek daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar .Goji meyvesi çok güçlü bir yaşlanma karşıtı besinlere sahiptir,cilt hücrelerine enerji verir ve mükkemel bir anti-oksidandır.Ayrıcadan ilthap ve diğer cilt problemleri tedavisini yapar

Doğa kil özü                                                                               

Doğal  bir üründür Romanya dağlarından; anti-oksidan özeliğine sahip .Şifalı kil hijyen ,steril ,mikroplardan arınmış bir ortamda elde edilir .Antiseptik ve dezenfektan özeliği taşır .İçerdiği silikatlerin arasında –demir kalsyum,magnezyum ,oksit,alkalin oksit titan .

Cilt Bakım Yaş Uygunluğu:   25+ 30+ 35+

Yapılan Yorumlar


Adınız Soyadınız

E-mail Adresiniz

Arkadaşınızın E-mail Adresi 1
Arkadaşınızın E-mail Adresi 2
Arkadaşınızın E-mail Adresi 3
Arkadaşınızın E-mail Adresi 4
Arkadaşınızın E-mail Adresi 5
Mesajınız


  Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz

Öneri Kutusu aracılığı ile yapmış olduğunuz yorumlara cevap veremeyeceğimizi önemle hatırlatırız.
   
 
 
 
 
 
 
   
  Yorumlarınızın detaylarını buraya yazabilirsiniz

   
  Güvenlik Kodu

Doğrulama Kodu
 
  Gönder 

Bu sitede Mplus E-ticaret yazılımları kullanılmaktadır.